DESCENTE-ISM SHOP LIST

DESCENTE × Kahori Maki
Premium Limited Edition

About Kahori Maki

Artystka grafik z Tokio
Jej największymi inspiracjami są rośliny oraz energia otaczających ją ludzi. Z pojedynczego szkicu potrafi stworzyć poruszający się i przestrzenny obraz.
Graficzka wielokrotnie współpracowała z innymi artystami oraz korporacjami z całego świata.
Od niedawna współpracuje z Apple Inc. oraz Adobe Systems Inc., gdzie zamiast tradycyjnych metod, stosowała cyfrowe techniki tworzenia dzieł sztuki.
Jej film „mabataku” został wyróżniony podczas 12. edycji konkursu Japan Media Arts Festival Art Division.
Kahori Maki studiowała sztuki piękne w Nowym Jorku oraz wzornictwo na Uniwersytecie w Nihon.

Z pojedynczego obrazu wyłaniają się słowa, przestrzeń i dzieło.
Już na początkowym etapie pracy kieruję się pewną wizją - rozkwita ona z jednowymiarowego dzieła sztuki i rozwija się w instalację światła i obrazu, w której sztuka przenika i wypełnia przestrzeń, przekształcajac się w poruszające dzieło sztuki, które rozwija się z biegiem czasu i zmienia w konkretny, użyteczny produkt. Moją pasją jest tworzenie niezliczonej liczby projektów inspirowanych jednym pomysłem.

HANA
SHORT LENGTH DOWN JACKET

DWWOGK35

Najnowsza kolekcja marki Descente powstała przy współpracy z uznaną japońską artystką Kahori Maki, która tworząc ten projekt, inspirowała się kulturą Kraju Kwitnącej Wiśni.

Produkty będące częścią kolekcji stanowią połączenie zaawansowanych technologii i pięknych, tradycyjnych wzorów w stylu japońskim.

Printy zostały wykonane za pomocą specjalnej techniki, która uwydatnia fantazyjne wzory i kolory, które doskonale odzwierciedlają bogatą kulturę Japonii.

HANA SHORT LENGTH DOWN JACKET

Images in Ski Resort

Location:Ice-Q, Sölden in Austria

POŁĄCZENIE FUNKCJONALNOŚCI I MODY
KOLEKCJA DESCENTE SKI /
/FASHION

Nowa kolekcja marki Descente stanowi połączenie funkcjonalności oraz wzornictwa inspirowanego kulturą Kraju Kwitnącej Wiśni. Wszystkie elementy odzieży narciarskiej dopracowane są w każdym szczególe tworząc elegancką i wyrafinowaną całość. Kolekcja jest nie tylko piękna wizualnie, ale również charakteryzuje się zaawansowanymi technologiami oraz funkcjonalnością, które świetnie sprawdzą się podczas szalonych chwil spędzonym na białym szaleństwie.

DESCENTE-ISM SHOP LIST DESCENTE-ISM SHOP LIST

Instagram kahori_maki Instagram kahori_maki